Oferty pracy

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Nasze wymagania:

  • Min. wykształcenie zawodowe;
  • Doświadczenie w pracy min. 2 lata (potwierdzone historią zatrudnienia);
  • Wskazane czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub umowę o współpracę w przypadku własnej działalności gospodarczej;
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym;
  • Wsparcie szkoleniowe i techniczne;
  • Pracę w przyjaznej i stabilnej firmie.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

sekretariat@instal-inox.pl

  • Aktualny certyfikat IS, TUV lub UDT;
  • Wskazane doświadczenie w pracy min. 2 lata (potwierdzone historią zatrudnienia);

  • Wdrożenie do pracy przez doświadczonego pracownika,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. szkolenia kierunkowe)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Oczekujemy wyłącznie:

  • Chęci do pracy i wykorzystania wiedzy nabytej w szkole,
  • Motywacji do zdobycia cennego doświadczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia: 111, 135, 141

Twój zakres zadań:

  • Przygotowywanie, wysyłanie i prowadzenie dokumentacji Pracowników i Klientów firmy
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Pracownikami i Klientami
  • Pomoc językowa pracownikom delegowanym
  • Wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne w ramach powierzonych obowiązków
  • Zapewnienie innego wsparcia administracyjnego i projektowego w razie potrzeby.

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
  • Dyspozycyjność w związku z częstymi wyjazdami służbowymi w Polsce i zagranic
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel).
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność.
  • Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych.

  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Praca w międzynarodowym środowisku.

Instal-Inox Sp. z o.o.

Gniewczyna Łańcucka 626
37-203 Gniewczyna Łańcucka, PL
NIP: 794-183-31-73 | REGON: 521631237